16 Şubat 2010 Salı

Pideci alınacak

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un ZONGULDAK İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
ZONGULDAK POLİS EVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 24 Şubat 2010
Yayınlanma Tarihi : 15 Şubat 2010, Sayı : 1
Genel Şartlar ve Notlar
1- Pide Ustası (Fırıncı) mesleğinde en az 3 yıl deneyim sahibi olmak ve bunu çalışma belgesi ile kanıtlamak. 2- Kura; Yer: Polis Evi Şube Müdürlüğü, Tarih: 03/03/2010, Saati: 14:00 3- Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 4- Taleplerde 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerlidir.
5- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
6- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü
sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
7- Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. 8- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
9- İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. 10-Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. 11-Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bil
Meslek Bilgileri
MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Pideci3 
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesiİlköğretim
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ÇAYCUMA, DEVREK, EREĞLİ/ZONGULDAK, ZONGULDAK MERKEZ, ALAPLI, GÖKÇEBEY
Diğer Bilgiler
İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı1
İş Sözleşmesi TipiBelirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma ŞekliTam Süreli

Bu ilan iş verenler sitesinden yayınlanmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder