25 Şubat 2010 Perşembe

Soğuk demirci olan varmı? soğuk demirci alınacak

 Ülkemizde bukadar işsiz varken malesef bu alım ilanı eski hükümlüler için yayınlanıyor. sosyal devlet anlayışına göre bu tabiki güzel bir uygulama fakat sosyal olan devletimiz önce normal işçilerine iş alanları yaratsında eski hükümlüleri sonra düşünsün. işsizlerimiz iş bulsunda yeni hükümlü durumuna düşmesin!!!

TC DARPHANE VE DAMGA MATBAASI GENEL MÜD
Son Başvuru Tarihi : 08 Mart 2010
Yayınlanma Tarihi : 25 Şubat 2010

Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" olanlar başvurabilir.

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; - Ağır ve tehlikeli işlerde ve postalar (vardiyalar) halinde çalışmasına uygun olduğuna dair Devlet Hastanelerinden Sağlık Kurulu Raporu alabilecek durumda olmak.

- Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum
ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

- Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. - Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri esas alınır. Sınava başvuru yapabilmek için 2008 yılı KPSS sınavına girilmiş olması gerekmektedir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Soğuk Demirci Okuldan

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Metal İşleri Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 1

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli
Bu ilan iş verenler sitesinden yayınlanmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder