17 Mart 2011 Perşembe

Diyarbakır oto boyacı iş ilanı

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un DİYARBAKIR İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
KKK 52. BAKIM MERKEZİ KOMUTANLIĞI
Son Başvuru Tarihi: 25.03.2011
Yayınlanma Tarihi: 16.03.2011

Genel Şartlar ve Notlar

GENEL ŞARTLAR: Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı
belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. *Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. *2010 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) Katılan, Lise Mezunları için KPSSP94 Puanı 60 ve Üzerinde Olan Adaylar Başvurabilirler. Öncelikli olarak başvuranlardan öncelik tarihi dikkate alınmak sureti ile göndermeleri yapılır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, mesleki eğitim belgesi vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Sıralama KPSS Puanına göre talep sayısının 3 katı Önceliklerde de talep sayısının 3 katı olarak düzenlenir. Adaylar İşyerinin durumlarına uyan yalnız 1 talebine başvuru yapabilirler. ÖZEL ŞARTLAR: Her türlü motorlu kara taşıtının yüzey hazırlama ve bütün boyama işlemini yapmak. İşe alınma branşı ile ilgili kullanılacak her türlü makine, alet ve ekipmanları kullanabiliyor olmak. Her türlü boyacılıkta kullanılan araç, gereç ve takımların bakım ve onarımını yapabilecek, boyama teknik ve yöntemleri hakkında mesleki yeterliliğe ve bilgiye sahip olmak. Lise ve Dengi okul mezunu olmak. (İlgili Meslek Liselerinin "Otomotiv Boya, Ototmotiv Gövde" bölümü) veya Düz Lise mezunu olanlar için Çıraklık Eğitim Merkezinden alınmış Kalfalık veya Ustalık belgesine sahip olmak. 52. Bakım Merkezi Komutanlığınca yapılacak sınavdan sonra başarılı olan işçi adaylarının işe alınacağı meslek kolunda istihdamında sakınca bulunmadığına dair SGK yarafından yetkilendirilmiş olan Sağlık Kuruluşlarından temin edilecek, Oto Boyacı olarak çalıştırılmasında sakınca bulunmadığına dair sağlık raporu getirmek.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Deneyim (Ay) Öğrenme Türü
Oto Boyacı

Kişisel Bilgiler

Cinsiyet Yaş Aralığı Boy Aralığı Kilo Aralığı
Kadın - - -
Erkek - - -

Öğrenim Bilgileri


En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60

Aranan Nitelikler

Meslek Belgeleri ve Sertifikaları : Kalfalık Belgesi

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı : ALİ RIZA ÖZDEN
Ünvanı : Per.Ks.A.
Telefon No : 0412 323 34 25 / 410
E-Posta :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü : Kamu
Toplam Açık İş Sayısı : 3
İş Sözleşmesi Tipi : Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli : Tam Süreli
Sosyal Olanaklar : Sosyal Ödemeler: M.S.B.lığı ile Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanlığı arasında yapılan iş sözleşmesi ile tespit edilir. Ödenecek Ücret: 'İşe Alınma Ücret Derecesi'ne göre belirlenecektir. Çalışma Saat/Günleri: Günde; 7,5 saat, Haftada; 37,5 saat.

Bu ilan iş ilanları sitesinden yayınlanmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder