16 Eylül 2010 Perşembe

Aliağaya 10 hizmetli alınacak

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 10 hizmetli personel alımına gidiyor . Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada İl Milli Eğitim Bakanlığı ile İŞKUR arasında yapılan protokol gereği İlçede bulunan ve Müdürlüğe bağlı olan okullar ve kurumlarda çalıştırılmak üzere 10 hizmetli personeli işe alacağı belirtildi.
1 Ekim -30 Kasım 2010 tarihleri arasında 2 ay çalışacak geçici, işçilerin asgari ücret alacağı kaydedildi.

Başvurular için 17 Eylül (yarın)son gün
Başvurular bizzat ilgili kişi tarafından istenen belgelerle birlikte, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne 17 Eylül 2010 Cuma günü saat 17.00'ye kadar yapılması istenirken belirtilirken gün ve saatten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyeceği açıklandı.İşe alınacakların şartları uyması ve 10 kişiden fazla olması durumunda ise işe giriş kura ile olacak.
Kura çekimi
ise 22 Eylül 2010 Çarşamba günü saat 14:00’de Tüpraş Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü çok amaçlı salonunda Aliağa 1. Noteri huzurunda ve İŞKUR
temsilcisinin katılımı ile çekiliş yapılacağı belirtildi.
İşe girmek isteyenlerle ilgili aranan
şartlar şu şekilde;
1-Özürlü ve eski hükümlü olmamak.
2-Sabıka kaydı bulunmamak.
3-İŞKUR'a kayıtlı olmak (işsiz olup İŞKUR'a kayıtlı olmayanlar kendi imkânları ile internet üzerinden www.iskur.gov.tr adresinden İŞKUR kayıtlarını yapabilirler.)
4-Başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş olmak.(13/09/2010 tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş,19 yaşından gün almış olmak)
5- Sosyal Güvenlik Kurumu'na bağlı herhangi bir işte çalışmıyor olmak
6- Son 24 ay içinde İŞKUR'un açmış olduğu, kurs, staj programlarından, 6 aydan fazla yararlanmamış olmak.
7- Emekli malul, dul, yetim aylığı almamak.
8- Kamudan herhangi bir ad altında maaş vb. gelirlerin olmaması
9- Başvurular; bizzat ilgili kişi tarafından, istenen belgelerle birlikte, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 17 Eylül 2010 Cuma günü saat 17:00’ye kadar yapılacaktır. Belirtilen gün ve saatten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
İş başvurusunda bulunmak isteyenler başvuru dilekçesi (Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü"nden temin edebilirler), Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Yerleşim Yeri Belgesi (Nüfus Müdürlüklerinden veya Muhtarlıklardan alınabilir), Cumhuriyet Savcılığı"ndan alınacak sabıka kaydı, Tek hekimden alınacak sağlık raporu ve İŞKUR işsizlik başvurusu internet çıktısı, Sosyal Güvenlik Kurumundan alınacak SGK hizmet dökümü cetveli ile birlikte 17 Eylül 2010 Cuma günü saat 17:00" a kadar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü"ne bizzat başvuracak.

Bu ilan iş ilanları sitesinden yayınlanmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder